Top Column Title

BAZÁR 

Hliníková dóza 80ml PREČO JE V BAZÁRE: malé deformácie alebo škriabance, ktoré vznikli pri preprave Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

0,69 € s DPH

Pečiatka na mydlo 100% NATURAL PREČO JE V BAZÁRE: chýbajúce (odlomené) písmenko "L" z nápisu NATURAL - poškodené pri preprave Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

5,32 € s DPH

Pečiatka na mydlo HAND MADE PREČO JE V BAZÁRE: chýbajúca (odlomená) horná časť písmenka "H" z nápisu HAND MADE - poškodené pri preprave + zdrsnená spodná hrana formičky - výrobná vada, ktorá nemusí mať vplyv na odliatok Uvedené vady nemôžu byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

5,32 € s DPH

Pečiatka na mydlo FOR YOU PREČO JE V BAZÁRE: odlomený roh formičky, ktorý nemusí mať vplyv na odliatok - poškodené pri preprave Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

6,45 € s DPH

Silikónová forma na domácu výrobu mydla z glycerínových mydlových hmôt aj pri metóde za studena, na výrobu sviečok, sadrových a živicových odliatkov, šperkov a pod.PREČO JE V BAZÁRE: forma má malú prasklinku na dne - nad hlavou vtáčika, táto vada by mohla mať minimálny vplyv na odliatok Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

7,68 € s DPH

Silikónová forma na domácu výrobu mydla z glycerínových mydlových hmôt aj pri metóde za studena, na výrobu sviečok, sadrových a živicových odliatkov, šperkov a pod.PREČO JE V BAZÁRE: vplyvom výrobnej vady na odliatku vzniká pri jednom ušku zajačika dierka a pri druhom ušku malá priehlbina Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

7,19 € s DPH

Plastová dóza štvorcová 3g, farba dózy transprarentná, farba viečka - čierna PREČO JE V BAZÁRE: škriabance na viečku, ktoré vznikli pri preprave Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

0,25 € s DPH
Zobraziť 1 - 7 z 7 produktov