Top Column Title

Sledujte nás na Facebook-u

Éterické oleje (silice) 

produktov na stránke

Bergamotová silica, 10 ml Nepoužívať v koncentrovanej forme!Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií

Bergamotová silica, 35 ml Nepoužívať v koncentrovanej forme!Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií

Bergamotová silica, 200 ml Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozíciíNepoužívať v koncentrovanej forme!

Borovicová silica 100% prírodná, 10 ml Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií Nepoužívať v koncentrovanej forme!

Cédrová silica 100% prírodná, 10 ml Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií Nepoužívať v koncentrovanej forme!

Cédrová silica 100% prírodná, 35 ml Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií  Nepoužívať v koncentrovanej forme!

Cédrová silica 100% prírodná, 200 ml Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií  Nepoužívať v koncentrovanej forme!

Citrónová silica 100% prírodná, 10 mlINCI: Lemon, Citrus limonumCAS: 8008-56-8 Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozíciíNepoužívať v koncentrovanej forme!

Citrónová silica 100% prírodná, 35 mlINCI: Lemon, Citrus limonumCAS: 8008-56-8 Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozíciíNepoužívať v koncentrovanej forme!

Citrónová silica 100% prírodná, 200 mlINCI: Lemon, Citrus limonumCAS: 8008-56-8 Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozíciíNepoužívať v koncentrovanej forme!

Citrónová tráva - lemongrass silica 100% prírodná, 10 mlINCI: Cymbopogon Flexuosus Herb Oil Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozíciíNepoužívať v koncentrovanej forme!

Citrónová tráva - lemongrass silica 100% prírodná, 200 ml INCI: Cymbopogon Flexuosus Herb Oil Použitie: Vhodná do aromalampy, sviečok, kozmetiky, mydiel a k výrobe vonných parfumových kompozícií Nepoužívať v koncentrovanej forme!

Zobraziť 1 - 12 z 53 produktov