Nedostupná kategória

Filtrovať...

Kategórie
Typ vosku
Hmotnosť
Objem
Typ vône
Použitie do sviečok
Materiál
Uzáver
Cena
3D
Viackusová
Sada na výrobu
Darčekové balenie
Materiál formy
Vhodný do foriem (na voľne stojace sviečky)
Vhodný do nádob
Filtrovať...

Výroba sviečok

Podkategórie

 • Vosk na sviečky

  Vosk na sviečky je základnou surovinou na výrobu sviečok a hrá v nej kľúčovú úlohu. Nakupujeme len prémiové vosky od overených dodávateľov, čo je zárukou ich vysokej kvality, výkonu a spoľahlivosti.

  V našej ponuke máme niekoľko druhov voskov na sviečky pre začiatočníkov aj profesionálnych výrobcov. Vosk na sviečky je možné rozdeliť do dvoch hlavných kategórií – rastlinný (prírodný) vosk a syntetický (parafínový) vosk. Oba druhy majú veľa benefitov.

  Ďalším kritériom pre výber vosku je, aký typ sviečky chceme vyrobiť. Existujú tri hlavné typy sviečok: voľne stojace (stĺpové) sviečky, sviečky v nádobách (voskové alebo gélové) a sviečky bez knotov, ktoré slúžia ako vonné vosky príp. ako voskové dekorácie. Pri výrobe sviečok tiež nezabudnite na správnu teplotu topenia vosku a pridávanie farieb a vôní podľa vašich predstáv.

  Sviečky v nádobách sú najobľúbenejším typom sviečok a ich výroba je pre začiatočníkov najjednoduchšia. Stĺpové sviečky vyžadujú tvrdý vosk, aby držali svoj tvar. Vonné vosky sú malé a pri horení sa obvykle umiestňujú do aromalampy.

  V našej ponuke nájdete kvalitný sójový vosk, palmový vosk, kokosový vosk, včelí vosk ako aj parafín, alebo gél na výrobu gélových sviečok.
  Sójový vosk je prírodný vosk krémovej farby, vyrobený ze sójových bôbov. Horí čisto a pomaly. Sviečky ze sójového vosku majú veľmi dobrú schopnosť držať vôňu. Jedná sa o veľmi obľúbený vosk.
  Palmový vosk je prírodný vosk vyrobený z palmového oleja, který pochádza z udržiteľných zdrojov (má RSPO certifikát). Je to tvrdý biely vosk, ktorý horí čisto. Sviečky z palmového vosku sú tiež známe pre svoju dobrú schopnosť držať vôňu a typické pre ne je vznik kryštalických obrazcov na povrchu sviečky.
  Kokosový vosk je rovnako prírodný vosk. Je to tvrdý vosk so svetlo krémovou farbou, ktorý horí čisto a pomaly, má čisté spaľovanie a perfektne drží vôňu.
  Včelí vosk je prírodný vosk, ktorý sa získava z včelích plástov a je obľúbený pre svoju typickú vôňu a prírodnú ekologickú povahu.
  Parafínový vosk je biely syntetický vosk v najčistějšej forme s čistým spaľovaním bez zápachu. Je často používaným voskom na sviečky, pretože je ľahko zpracovateľný a má výborné horiace vlastnosti. Na zlepšenie vzhľadu parafínových sviečok sa do parafínového vosku pridáva stearín alebo aditívum Kera plus.
  Gél na sviečky je číry gél vyrobený z vysoko kvalitných čistených minerálnych olejov a polymérov. Do gélovej sviečky môžete okrem vône a farby pridať aj nehorľavé dekorácie.

  Pozrite si video návod s presným postupom výroby sviečky. Nájdete ho na našom blogu alebo na YouTube kanáli.

  Vosk predávame v 1kg baleniach alebo v cenovo výhodnejších veľkých baleniach (20 kg, 22,68 kg alebo 25 kg podľa typu vosku).

 • Farby na sviečky
 • Knôty a pliešky
 • Formy na sviečky
 • Vône
 • Sklenené poháre a dózy
produktov na stránke
Drevený knôt s držiakom č. 3

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 12cm, šírka 1cm, hrúbka 1mm.Balenie: 1ks knôt + 1ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 6-7cm.

0,60 € s DPH
Drevený knôt s držiakom č. 4

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 12cm, šírka 1,4cm, hrúbka 1mm.Balenie: 1ks knôt + 1ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 8-9cm.

0,70 € s DPH
Drevený fixátor knôtu

Fixátor knôtu z brezového dreva vhodný na vycentrovanie a zafixovanie knôtu pri výrobe sviečok do nádob.

0,80 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 1 - 5ks

Drevený perforovaný knôt do viečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 8cm, šírka 1cm, hrúbka 1mmBalení: 5ks knôt + 5ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 6-7cm.

2,30 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 1 - 10ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 8cm, šírka 1cm, hrúbka 1mm.Balení: 10ks knôt + 10ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 6-7cm.

4,20 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 2 - 5ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 8cm, šírka 1,4cm, hrúbka 1mm.Balenie: 5ks knôt + 5ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 8-9cm.

2,75 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 2 - 10ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 8cm, šírka 1,4cm, hrúbka 1mm.Balenie: 10ks knôt + 10ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 8-9cm.

5,00 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 3 - 5ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 12cm, šírka 1cm, hrúbka 1mm.Balenie: 5ks knôt + 5ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 6-7cm.

2,75 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 3 - 10ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 12cm, šírka 1cm, hrúbka 1mm.Balenie: 10ks knôt + 10ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 6-7cm.

5,00 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 4 - 5ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 12cm, šírka 1,4cm, hrúbka 1mm.Balenie: 5ks knôt + 5ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 8-9cm.

3,15 € s DPH
 • Výhodné balenie
Drevený knôt s držiakom č. 4 - 10ks

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 12cm, šírka 1,4cm, hrúbka 1mm.Balenie: 10ks knôt + 10ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 8-9cm.

5,85 € s DPH
Drevený knôt s držiakom č. 0

Drevený perforovaný knôt do sviečok s kovovým držiakom vyrobený z prírodného bukového dreva bez impregnácie. Rozmer knôtu: dĺžka 8cm, šírka 0,8cm, hrúbka 1mmBalenie: 1ks knôt + 1ks kovový držiak Ideálne pre sviečky zo sójového vosku v nádobách s priemerom 4-5cm.

0,45 € s DPH
Zobraziť 25 - 36 z 450 produktov