Top Column Title

Filtrovať...

Cena
4 6
Filtrovať...

Darčekové balenie

Sada na výrobu mydla - LEVANDUĽOVÁ v darčekovom...

Balíček v darčekovom balení je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 kusov mydiel hand made.

5,07 € s DPH
Sada na výrobu mydla - SRDIEČKA v darčekovom...

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 15 ks malých mydielok v tvare srdiečok.

5,07 € s DPH
Sada na výrobu mydla - KVETINKY v darčekovom...

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 sád malých mydielok v tvare kvetiniek - vyrobíte z neho 15 ks mydielok červenej farby a 15 ks mydielok fialovej farby.

6,23 € s DPH
Sada na výrobu mydla S PEELINGOM v darčekovom...

Balíček v darčekovom balení je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 kusov mydiel s peelingom.

5,07 € s DPH
Sada na výrobu mydla - HRAČKY v darčekovom balení

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 sád malých mydielok v tvare hračiek - vyrobíte z neho 15 ks mydielok červenej farby a 15 ks mydielok zelenej farby.

6,23 € s DPH
Sada na výrobu TUHÉHO ŠAMPÓNU v darčekovom balení

Balíček v darčekovom balení je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 kusov tuhého šampónu.

5,07 € s DPH
Zobraziť 1 - 6 z 6 produktov