Nedostupná kategória

Filtrovať...

Kategórie
Objem
Typ vône
Použitie do sviečok
Pre koho?
Cena
Filtrovať...

Vône a Silice | Esenciálne oleje

Podkategórie

produktov na stránke
Sada silíc - 3x10ml

Sada obsahuje obľúbené silice:  1 x pomarančová silica 10ml 1 x citrónová silica 10ml 1 x eukalyptová silica 10ml 100% prírodný esenciálny olej Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok.INCI, CAS a popis vône: nájdete v detaile jednotlivých silíc tvoriacich sadu. Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť!Více informací v detailu produktu.  

3,35 € s DPH
  • Výhodné balenie
Sada parfumových kompozícií KVETINOVÁ I. - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x jazmín 10ml 1 x ruža 10ml 1 x orgován 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky.  INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
  • Výhodné balenie
Sada parfumových kompozícií KVETINOVÁ II. - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x jazmín + ruža + orchidea 10ml 1 x fialka 10ml 1 x konvalinka 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky.  INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
  • Výhodné balenie
Sada parfumových kompozícií OVOCNÁ I. - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x malina 10ml 1 x čierne hrozno 10ml 1 x sladký melón s kiwi Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
  • Výhodné balenie
Sada parfumových kompozícií OVOCNÁ II. - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x jahoda 10ml 1 x čučoriedka + černica 10ml 1 x zelené jablko 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
  • Výhodné balenie
Sada parfumových kompozícií BYLINNÁ - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x herbal 10ml 1 x rumanček 10ml 1 x aloe 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
Sada parfumových kompozícií SLADKÁ - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x kokos 10ml 1 x vanilka 10ml 1 x med 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
Sada parfumových kompozícií VIANOČNÁ I. - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x vianočná fantázia 10ml 1 x jablkový závin 10ml 1 x vanilka + pomaranč + škorica 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
Sada parfumových kompozícií VIANOČNÁ II. - 3x10ml

Sada obsahuje parfumové kompozície:  1 x vanilka so škoricou 10ml 1 x perníkové korenie 10ml 1 x višňa + marcipán 10ml Parfumová kompozícia– koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných olejov.  Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. INCI: parfum  Nepoužívať v koncentrovanej forme! Nutné riediť! Viac informácií v detaile produktu. 

3,50 € s DPH
Zobraziť 301 - 309 z 309 produktov