Jojobový vosk 100g Väčší náhľad

Jojobový vosk 100g

140-1386

Jojobový vosk sa vyrába pomocou hydrogenácie za použitia nezmydelniteľnej látky jojobového oleja. Kozmetickým výrobkom poskytuje súdržnú konzistenciu, tvrdosť a povrchový lesk, preto je vhodnou a spoľahlivou prísadou predovšetkým v prípravkoch starostlivosti o pery, voskoch na vlasy, sviečkach a pleťových maskách. 

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil & Hydrogenated Vegetable Oil
CAS: 90045-98-0 / 68334-28-1 

Surovina na výrobu kozmetiky a sviečok. 
Viac informácií v detaile produktu. 

Viac detailov

Dočasne vypredané

4,15 € s DPH

Viac informácií

INCI

Simmondsia Chinensis Seed Oil & Hydrogenated Vegetable Oil

CAS

90045-98-0 / 68334-28-1

EINCS

289-964-3 / 269-820-6

Charakteristika

Jojobový vosk sa vyrába pomocou hydrogenácie s použitím nezmydliteľnej látky jojobového oleja. Môže sa používať samostatne alebo zmiešaný s inými olejmi. S bodom topenia cca 65oC ponúka pevnosť, tuhosť a lesk kozmetickým produktom a sviečkam.

Vzhľad: voskovité pastilky

Farba: slonová kosť až bledožltá

Vôňa: charakteristická

Rozpustnosť: vo vode nerozpustný

Bod topenia: 60 – 70 oC

Bod vzplanutia: >280°C

Účinky v kozmetike

  • Poskytuje kozmetickým produktom súdržnú konzistenciu, tvrdosť a povrchový lesk, preto je vhodnou zložkou dekoratívnej kozmetiky, napr. rúžov, balzamov na pery.

  • Je bohatý na vitamíny A a E.

  • Má výborné ochranné účinky na pokožku.

  • Pôsobí ako dobrý stabilizátor v roztokoch olej-voda.

  • V kozmetických produktoch pôsobí ako veľmi dobrý nosič, dobre sa mieša s inými olejmi, najmä s éterickými olejmi.

Použitie v kozmetických produktoch

Prípravky na starostlivosť o pery, vlasové vosky, pleťové a telové krémy, masky na tvár atď., sviečky, vosk na autá.

Krajina pôvodu

USA

Balenie

V plastovom vrecku.

Upozornenie

Produktovú špecifikáciu a kartu bezpečnostných údajov si môžete stiahnuť v záložke "K stiahnutiu".

List

Hmotnosť100g
Typ voskuJojobový

K stiahnutiu