Bavlnená maska na tvár

1480

zlisovaná jednorazová, samostatne balená bavlnená maska na tvár, 1 ks
na kozmetické použitie

Viac detailov

Skladom

0,39 € s DPH

Viac informácií

Charakteristika
Kvalitná jednorazová bavlnená maska na tvár.
Vyrobená z čistej bavlny, priedušná.
Jemná textúra masky je šetrná k pokožke.
Má výborné absorbčné vlastnosti.
Maska je stlačená do malej tabletky s priemerom cca 2 cm. Pred použitím namočte tabletku do tekutej zmesi namiešanej podľa požadovaného účinku a podľa typu pleti. Použiť môžete bylinkové výluhy, rastlinné extrakty, kvetinové vody, glycerín, oleje, aloe vera gél, éterické oleje, aj rôzne aktívne kozmetické prísady. (Inšpirovať sa môžete receptami na našom blogu uvedenými na konci popisu). Maska v tekutine napučí, zväčší svoj objem a absorbuje účinné látky z tekutiny, v ktorej je ponorená. Následne ju treba vyžmýkať a rozložiť. Rozložená maska má otvory na oči, nos a ústa. Takto pripravenú masku naneste na tvár a nechajte pôsobiť podľa potreby alebo kým maska nie je suchá.

Vzhľad: zlisovaný vankúšik v tvare tabletky, po nasiaknutí tekutinou a rozložení - maska na tvár s otvormi na oči, nos a ústa
Rozmer: v zloženom stave pr. 2 x 0,5 cm, rozložená cca 22 x 18 cm
Farba: biela
Materiál: bavlna
Použitie
Po odstránení plastového obalu tabletkovú masku namočte na pár minút do kozmetickej tekutiny. Následne masku vyžmýkajte z prebytočnej tekutiny, rozložte a naneste na vopred vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť cca 15 – 30 minút. Následne masku z tváre odstráňte. Ak je to potrebné, na záver môžete pleť ošetriť pleťovým krémom.
Balenie
v jednorazovom plastovom obale
Súvisiace recepty na našom blogu

Masky na tvár

List

MateriálPlast