Sušené kozie mlieko 50g Väčší náhľad

Sušené kozie mlieko 50g

200-1303_50

Sušené kozie mlieko je získavané spôsobom sušenia rozprašovaním. Je vyrábané z čerstvého kozieho mlieka vyprodukovaného v šľachtených chovoch na biologicky zdravých pastvinách. Je čisto prírodné, neobsahuje žiadne prísady. Má vysoký obsah minerálov, vitamínov, kyselín a ďalších cenných látok. Pokožku čistí, zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a vyživuje. Má anti-aging vlastnosti, pôsobí tiež antibakteriálne a protizápalovo. 

INCI: Goat milk powder 

Surovina na výrobu kozmetiky. 
Viac informácií v detaile produktu. 

Viac informácií

Skladom

1,65 € s DPH

Viac informácií

INCI

Goat milk powder

Charakteristika

Sušené kozie mlieko je získavané spôsobom sušenia rozprašovaním. Je vyrábané z čerstvého kozieho mlieka vyprodukovaného v šľachtených chovoch v Holandsku na biologicky zdravých pastvinách. Ide o plnotučné mlieko, s hodnotou sušiny 5 %, 100 g prášku obsahuje 31 g tuku a 25 g bielkovín . Je čisto prírodné, neobsahuje žiadne prísady. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu – vysokému obsahu minerálnych látok, vitamínov, kyselín a ďalších cenných látok je vynikajúcim prostriedkom na zlepšovanie stavu všetkých typov pokožky, aj na citlivú, problematickú alebo alergickú pokožku.

Vzhľad: jemný prášok

Farba: biela

Rozpustnosť: rozpustné vo vode

Účinky v kozmetike

  • Jedinečné zloženie plné minerálov (draslík, vápnik, fosfor, horčík, zinok, železo, meď), vitamínov (A, B, C, D, E), kyselín (AHA kyseliny, kyselina listová), antioxidantov, ceramidov, koenzýmu Q10 atď.

  • Má mnoho blahodarných vplyvov na pokožku - pokožku čistí, zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a vyživuje.

  • Má prirodzené anti-aging vlastnosti, spomaľuje starnutie pokožky, eliminuje vznik vrások, dodáva pokožke pružnosť, odstraňuje odumreté kožné bunky, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia, pomáha vyrovnávať pH pokožky.

  • Pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a upokojujúco a je nedráždivé, preto je vhodné na všetky typy pleti, aj na citlivú, problematickú a alergickú pokožku. Pomáha ošetrovať akné, ekzémy a rôzne kožné problémy.

  • Upokojuje pokožku po popálení alebo po nadmernom vystavení slnečnému žiareniu.

Použitie v kozmetických produktoch

Mydlá, pleťové krémy, pleťové vody, pleťové masky, telové krémy, telové zábaly, pleťové a telové peelingy, prípravky do kúpeľa, šumivé bomby do kúpeľa, vlasová kozmetika atď.

Krajina pôvodu

Holandsko

Balenie

Vo vrecku so zipsom.

Upozornenie

Upozorňujeme, že ide o prírodný produkt, t.j. môžu existovať rozdiely vo farbe a vôni v závislosti od konkrétnej šarže.

Produktovú špecifikáciu si môžete stiahnuť v záložke „K stiahnutiu“.

Súvisiace recepty na našom blogu

Masky na tvár

Šumivky s kozím mliekom

List

Hmotnosť50g

K stiahnutiu