Top Column Title

BAZÁR

BAZÁR 

Silikónová forma na výrobu sviečok. PREČO JE V BAZÁRE: odliatok má nepravidelný kónický tvar - výrobná vada Uvedená skutočnosť nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

9,89 € s DPH

Darčeková krabička z hnedej vlnitej lepenky s obdĺžnikovým okienkom podlepeným fóliou, 15x10x3,5cm PREČO JE V BAZÁRE: jemná prasklina na vnútornom zhybe lepenky spodného dielu krabičky; po zložení krabičky prasklina nie je viditeľná Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

0,61 € s DPH 0,65 €

Darčeková krabička z hnedej vlnitej lepenky s obdĺžnikovým okienkom podlepeným fóliou, 12x7x3,5cm PREČO JE V BAZÁRE: jemná prasklina na vnútornom zhybe lepenky spodného dielu krabičky; po zložení krabičky prasklina nie je viditeľná Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

0,49 € s DPH 0,53 €

Darčeková krabička z hnedej vlnitej lepenky s okienkom podlepeným fóliou, 9x9x3,5cm PREČO JE V BAZÁRE: jemná prasklina na vnútornom zhybe lepenky spodného dielu krabičky; po zložení krabičky prasklina nie je viditeľná Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

0,46 € s DPH 0,50 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 produktov