Top Column Title

Filtrovať...

Hmotnosť
Objem
Spôsob získavania
Bio | Organic kvalilta
Cena
Filtrovať...

Zľavnené produkty

Oleje

produktov na stránke
Arganový olej LZS BIO DEO 100ml

Kvalitný rastlinný olej lisovaný za studena v BIO/organickej kvalite, dearomatizovaný. Veľmi obľúbený olej so všestranným použitím v kozmetike, často prezývaný aj „marocké“ alebo „tekuté zlato“. Je bohatý na vitamín E, prírodný antioxidant. Ľahká dezodorizácia odstraňuje charakteristický zápach oleja pri zachovaní všetkých jeho benefitov.  INCI: Argania Spinosa Kernel Oil  CAS: 223747-87-3  Surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v...

7,39 € s DPH 9,37 €
Arganový olej LZS BIO DEO 35ml

Kvalitný rastlinný olej lisovaný za studena v BIO/organickej kvalite, dearomatizovaný. Veľmi obľúbený olej so všestranným použitím v kozmetike, často prezývaný aj „marocké“ alebo „tekuté zlato“. Je bohatý na vitamín E, prírodný antioxidant. Ľahká dezodorizácia odstraňuje charakteristický zápach oleja pri zachovaní všetkých jeho benefitov.  INCI: Argania Spinosa Kernel Oil  CAS: 223747-87-3 / 299184-75-1  Surovina na výrobu kozmetiky  Viac...

3,69 € s DPH 4,29 €
Arnikový olej 100ml

Kvalitný rastlinný olej získaný infúziou kvetu liečivej byliny arniky horskej do slnečnicového oleja. INCI: Arnica Montana & Helianthus Annus Seed Oil  CAS: 68990-11-4 / 8001-21-6  surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

3,49 € s DPH
Avokádový olej 100 ml
Nie je skladom
Nie je skladom
Avokádový olej RAF 100ml

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Je bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je obľúbenou prísadou vlasovej kozmetiky, prípravkov určených na staroslivosť o pery a používa sa aj ako masážny olej.  INCI: Persea Gratissima Oil  CAS: 8024-32-6  surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

1,79 € s DPH
Avokádový olej 1l
Nie je skladom
Nie je skladom
Avokádový olej RAF 1L

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Je bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je obľúbenou prísadou vlasovej kozmetiky, prípravkov určených na staroslivosť o pery a používa sa aj ako masážny olej.  INCI: Persea Gratissima Oil  CAS: 8024-32-6  surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

13,89 € s DPH
Avokádový olej RAF 500ml

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Je bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je obľúbenou prísadou vlasovej kozmetiky, prípravkov určených na starostlivosť o pery a používa sa aj ako masážny olej.  INCI: Persea Gratissima Oil  CAS: 8024-32-6  surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

7,79 € s DPH
Babassu olej RAF 100g

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Má podobné vlastnosti ako kokosový olej, ale je oveľa vzácnejší. Vyznačuje sa vysokým obsahom vitamínu E a mastných kyselín, hlavne kyseliny laurovej a myristovej. Má len jemnú olejovú vôňu, preto skvele funguje ako nosný masážny olej.  INCI: Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil  CAS: 91078-92-1  surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

2,99 € s DPH
Bavlníkový olej RAF 100ml

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Je bohatý na vitamín E a kyseliny palmitovú, linolovú a olejovú. Vzhľadom na to, že je bez vône, je vhodným nosným olejom pre výrobu širokej škály kozmetických produktov, od vlasových šampónov až po telové krémy.  INCI: Gossypium Herbaceum  CAS: 800–29-4  surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

1,89 € s DPH
Kokosový olej RAF 1L

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Obsahuje nasýtené mastné kyseliny, predovšetkým kyselinu laurovú, ale aj niektoré vitamíny. Je obľúbenou zložkou mydiel a rôznych kozmetických produktov. Ľahko sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva na nej mastný film.  INCI: Cocos nucifera Oil  CAS: 67701-28-4  Surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

5,65 € s DPH
Kokosový olej RAF 5L

Kvalitný rastlinný olej rafinovaný. Obsahuje nasýtené mastné kyseliny, predovšetkým kyselinu laurovú, ale aj niektoré vitamíny. Vďaka svojej stabilite a schopnosti hydratovať pokožku je obľúbenou zložkou mydiel a rôznych kozmetických produktov. Ľahko sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva na nej mastný film.  INCI: Cocos nucifera Oil  CAS: 67701-28-4  Surovina na výrobu kozmetiky  Viac informácií v detaile produktu. 

20,85 € s DPH
Konopný olej LZS 100ml

Kvalitný rastlinný olej lisovaný za studena. Má unikátne zloženie esenciálnych mastných kyselín Omega 3 a Omega 6.INCI: Cannabis Sativa Seed Oil CAS: 89958-21-4 Surovina na výrobu kozmetikyViac informácií v detaile produktu.

2,59 € s DPH
Konopný olej LZS 1L

Kvalitný rastlinný olej lisovaný za studena. Má unikátne zloženie esenciálnych mastných kyselín Omega 3 a Omega 6.INCI: Cannabis Sativa Seed Oil CAS: 89958-21-4 Surovina na výrobu kozmetikyViac informácií v detaile produktu.

20,85 € s DPH
Zobraziť 1 - 12 z 65 produktov