Nedostupná kategória

Filtrovať...

Hmotnosť
Objem
Cena
Filtrovať...

Šumivé bomby do kúpeľa

Materiál na šumivé bomby do kúpeľa

Materiál na šumivé bomby do kúpeľa - 1200g - z toho: 600g sóda bikarbóna, 400g kyselina citrónová monohydrát - jemná, 200g kukuričný škrob.Z jedného balenia materiálu na šumivé bomby vyrobíte cca 18 menších šumiviek s priemerom 5 cm alebo cca 10 väčších šumiviek s priemerom 6 cm. Formy nie sú súčasťou balenia.  Surovina na výrobu kozmetiky.  Viac informácií v detaile produktu. 

5,20 € s DPH
Sóda bikarbona 1kg

Sóda bikarbóna - hydrogénuhličitan sodný. Používa sa ako základná zložka pri príprave šumivých bômb do kúpeľa, ale aj v ďalšej kúpeľovej a pleťovej kozmetike. V kozmetických prípravkoch má protiplesňové, antiseptické, čistiace, zmäkčujúce a exfoliačné účinky. Je ju možné použiť aj na čistenie v domácnosti.  INCI: Sodium bicarbonate CAS: 144-55-8 Chemický vzorec: NaHCO3  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

1,85 € s DPH
Kukuričný škrob 1kg

Kukuričný škrob sa používa ako jedna zo zložiek pri príprave šumivých bômb do kúpeľa. Z vlasov a z pleti odstraňuje prebytočný maz. Krémy a emulzie zahusťuje a dodáva im jemnejšiu konzistenciu. V dekoratívnej kozmetike sa používa pre svoje zmatňujúce účinky.  CAS: 9005-25-8  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

3,10 € s DPH
Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa 5cm

Dvojdielna plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa – šumivky.  Rozmer formy: priemer 5cm. 

0,80 € s DPH
Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa 6cm

Dvojdielna plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa – šumivky.  Rozmer formy: priemer 6cm. 

0,85 € s DPH
Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa srdce

Dvojdielna plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa – šumivky.  Rozmer formy: 6,1x6,2x3cm 

0,85 € s DPH
Kyselina citrónová monohydrát 1kg

Kyselina citrónová monohydrát. Používa sa ako základná zložka pri príprave šumivých bômb do kúpeľa, ale aj v ďalšej kúpeľovej a pleťovej kozmetike. V kozmetických prípravkoch upravuje pH a vyrovnáva tón pleti. Má čistiace, spevňujúce, sťahujúce a antibakteriálne účinky. Je ju možné použiť aj na čistenie v domácnosti.  INCI: Citric acid CAS: 5949-29-1  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

5,00 € s DPH
Polysorbát 80 100ml

Emulgátor typu olej vo vode, surfaktant, solubilizátor, zmáčadlo, dispergačné činidlo a stabilizátor. Používa sa na solubilizáciu (rozpúšťanie) rastlinných i esenciálnych olejov a kozmetických farieb do kozmetických produktov na vodnej báze.Alternatívny názov je Tween 80. INCI: Polysorbate 80 CAS: 9005-65-6 Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu.

2,50 € s DPH
Zobraziť 1 - 8 z 8 produktov