Nedostupná kategória

Filtrovať...

Hmotnosť
Objem
Cena
Filtrovať...

Pranie a čistenie

Uhličitan sodný - ťažká sóda na pranie 1kg

Uhličitan sodný - ťažká pracia sóda, kalciovaná sóda. Ekologický prací prostriedok na farebnú bielizeň. Zmäkčuje vodu, rozpúšťa tuk, odstraňuje škvrny a dezinfikuje. Na ekologické pranie sa používa spolu s rastlinným mydlom. Môže sa použiť ako účinná zložka čistiacich prostriedkov v domácnosti. Chemický vzorec: Na2CO3CAS: 497-19-8 Surovina na pranie a čistenie v domácnosti. Viac informácií v detaile produktu.

1,60 € s DPH
Uhličitan sodný - ťažká sóda na pranie 5kg

Uhličitan sodný - ťažká pracia sóda, kalciovaná sóda. Ekologický prací prostriedok na farebnú bielizeň. Zmäkčuje vodu, rozpúšťa tuk, odstraňuje škvrny a dezinfikuje. Na ekologické pranie sa používa spolu s rastlinným mydlom. Môže sa použiť ako účinná zložka čistiacich prostriedkov v domácnosti. Chemický vzorec: Na2CO3CAS: 497-19-8 Surovina na pranie a čistenie v domácnosti. Viac informácií v detaile produktu.

7,10 € s DPH
Perkarbonát sodný - bielidlo 1kg

Perkarbonát sodný, peruhličitan sodný, peroxuhličitan sodný, bielidlo. Vynikajúce bieliace a oxidačné činidlo, ekologický prací prostriedok na bielu a stálofarebnú bielizeň. Používa sa na bielenie bielizne, a tiež na namáčanie bielej a stálofarebnej bielizne za účelom odstránenia škvŕn. Pri praní účinkuje už pri 40 °C. Môže sa použiť ako účinná zložka čistiacich prostriedkov v domácnosti.  Chemický vzorec: 2Na2CO3.3H2O2 CAS: 15630-89-4...

3,30 € s DPH
Perkarbonát sodný - bielidlo 5kg

Perkarbonát sodný, peruhličitan sodný, peroxuhličitan sodný, bielidlo. Vynikajúce bieliace a oxidačné činidlo, ekologický prací prostriedok na bielu a stálofarebnú bielizeň. Používa sa na bielenie bielizne, a tiež na namáčanie bielej a stálofarebnej bielizne za účelom odstránenia škvŕn. Pri praní účinkuje už pri 40 °C. Môže sa použiť ako účinná zložka čistiacich prostriedkov v domácnosti.  Chemický vzorec: 2Na2CO3.3H2O2 CAS: 15630-89-4...

15,45 € s DPH
Tabletovaná regeneračná soľ do umývačky 1kg

Tabletová regeneračná soľ do umývačky. Ekologický prostriedok. Zmäkčuje vodu a zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Vákuovo lisovaná tabletová forma soli umožňuje postupné uvoľňovanie účinných látok počas procesu umývania.  INCI: Sodium Chloride (NaCl) CAS: 7647-14-5  Viac informácií v detaile produktu. 

1,00 € s DPH
Sóda bikarbona 1kg

Sóda bikarbóna - hydrogénuhličitan sodný. Používa sa ako základná zložka pri príprave šumivých bômb do kúpeľa, ale aj v ďalšej kúpeľovej a pleťovej kozmetike. V kozmetických prípravkoch má protiplesňové, antiseptické, čistiace, zmäkčujúce a exfoliačné účinky. Je ju možné použiť aj na čistenie v domácnosti.  INCI: Sodium bicarbonate CAS: 144-55-8 Chemický vzorec: NaHCO3  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

1,85 € s DPH
Kyselina citrónová monohydrát 1kg

Kyselina citrónová monohydrát. Používa sa ako základná zložka pri príprave šumivých bômb do kúpeľa, ale aj v ďalšej kúpeľovej a pleťovej kozmetike. V kozmetických prípravkoch upravuje pH a vyrovnáva tón pleti. Má čistiace, spevňujúce, sťahujúce a antibakteriálne účinky. Je ju možné použiť aj na čistenie v domácnosti.  INCI: Citric acid CAS: 5949-29-1  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

5,00 € s DPH
100% kokosové mydlo – vločky na pranie – 250g

100% kokosové mydlo - vločky na pranie bez parfumácie sú vynikajúcou ekologickou alternatívou klasických pracích prostriedkov. 250G ± 10% - odchýlka je spôsobená odparením vody.  Surovina na pranie a čistenie v domácnosti. Viac informácií v detaile produktu. 

6,00 € s DPH
Biely ocot 10% 1l

Biely ocot je skvelý prírodný prostriedok na ekologické čistenie domácnosti. Perfektne odstraňuje vodný kameň a zápachy, ničí plesne a baktérie. Zmäkčuje vodu, hubí burinu a nefarbí čistené povrchy. Surovina na čistenie v domácnosti. Viac informácií v detaile produktu. 

3,75 € s DPH
Augeo - základ na výrobu - 100ml

Augeo Clean Multi je základ na výrobu parfumov, tyčinkových difuzérov, osviežovačov vzduchu a čistiacich prostriedkov. Táto ekologická báza je skvelá jednak ako nosič vône a jednak ako rozpúšťadlo. Je vyrobený z obnoviteľných zdrojov a je šetrný k životnému prostrediu. INCI: IsopropylidenglycerolCAS: 100-79-8 Surovina na výrobu kozmetiky, bytovej kozmetiky a čistiacich prostriedkov. Viac informácií v detaile produktu. 

2,05 € s DPH
Nie je skladom
Augeo - základ na výrobu - 500ml

Augeo Clean Multi je základ na výrobu parfumov, tyčinkových difuzérov, osviežovačov vzduchu a čistiacich prostriedkov. Táto ekologická báza je skvelá jednak ako nosič vône a jednak ako rozpúšťadlo. Je vyrobený z obnoviteľných zdrojov a je šetrný k životnému prostrediu. INCI: IsopropylidenglycerolCAS: 100-79-8 Surovina na výrobu kozmetiky, bytovej kozmetiky a čistiacich prostriedkov. Viac informácií v detaile produktu. 

9,15 € s DPH
Zobraziť 1 - 11 z 11 produktov