Top Column Title

Štartovacie balíčky

Sledujte nás na Facebook-u

Štartovacie balíčky 

Balíček v darčekovom balení je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 ks mydla.

Balíček v darčekovom balení je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 1 ks mydla z bielej mydlovej hmoty Crystal GM s kozím mliekom a 1 ks mydla z čiastočne transparentnej mydlovej hmoty Crystal NATURAL. Vyskúšajte kvalitu mydlových hmôt v ich originálnej podobe, t.j. bez pridanej vône a farby!

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 1 ks mydla z bielej mydlovej hmoty Crystal GM s kozím mliekom a 1 ks mydla z čiastočne transparentnej mydlovej hmoty Crystal NATURAL. Vyskúšajte kvalitu mydlových hmôt v ich originálnej podobe, t.j. bez pridanej vône a farby!

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu a nádobu potrebnú na výrobu 1 ks mydla z bielej mydlovej hmoty Crystal GM s kozím mliekom a 1 ks mydla z čiastočne transparentnej mydlovej hmoty Crystal NATURAL. Vyskúšajte kvalitu mydlových hmôt v ich originálnej podobe, t.j. bez pridanej vône a farby!

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 ks mydla.

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie, silikónovú formu a nádobu potrebnú na výrobu 1 ks mydla.

Zobraziť 1 - 7 z 7 produktov