Zľavnené produkty

Nové produkty

Sada na výrobu mydla S LUFOU v darčekovom balení

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 kusov masážnych mydiel s lufou. 

4,29 € s DPH
BAZÁR - Silikónová forma na mydlo ovály - 8ks

Silikónová forma na výrobu mydla z glycerínových mydlových hmôt aj metódou "za studena". PREČO JE V BAZÁRE: na jednom z  ôsmych oválov je maličká dierka, k čomu zrejme došlo pri preprave tovaru Uvedená vada nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

6,29 € s DPH 6,99 €
BAZÁR - Silikónová forma na mydlo štvorec

Silikónová forma na výrobu mydla z glycerínových mydlových hmôt aj metódou "za studena".Rozmer odliatku: 6x6x1,8 cm PREČO JE V BAZÁRE: forma bola 1-krát použitá Uvedená skutočnosť nemôže byť predmetom reklamácie. Znížená cena produktu už zohľadňuje túto skutočnosť.

1,70 € s DPH 1,89 €
Sada na výrobu mydla S LUFOU

Balíček je určený pre úplných začiatočníkov a obsahuje ingrediencie a silikónovú formu potrebnú na výrobu 2 kusov masážnych mydiel s lufou. 

4,29 € s DPH
Badián plod 20g

Celý plod hviezdicového anízu. Je bohatý na živiny, obsahuje minerály, omega 6 mastné nenasýtené kyseliny, vitamíny A, B, C a ďalšie účinné látky. Má silný antimikrobiálny, protizápalový, antioxidačný, antiseptický a antibakteriálny účinok. latinský názov: Anis sttellati fructus tot.materská rastlina: hviezdicový aníz (Illicium verum) Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

1,33 € s DPH
Zobraziť 1 - 5 z 5 produktov