Nedostupná kategória

Filtrovať...

Hmotnosť
Bio | Organic kvalilta
Jemne mleté
Cena
Filtrovať...

Zľavnené produkty

Peelingy, prášky a pudre

Peeling z jahodových zrniečok 10g

Prírodná exfoliačná prísada vyrobená z jahodových semienok - zrniečok. INCI: FRAGARIA ANANASSA SEEDCAS: 3817-18-28-1 Surovina na výrobu kozmetiky.Viac informácií v detaile produktu.

1,10 € s DPH
Peeling z malinových zrniečok 10g

Prírodná exfoliačná prísada vyrobená zo semienok čerstvých zrelých malín. INCI: RUBUS IDAEUS SEEDCAS: 3817-18-28-1 Surovina na výrobu kozmetiky.Viac informácií v detaile produktu.

1,10 € s DPH
Medový prášok 20g

Med v prášku získaný z prírodného medu s maltodextrínom v procese sušenia rozprašovaním. Med je pre pokožku veľmi prospešný, dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu a má prirodzené čistiace a antibakteriálne účinky.  INCI: Honey (natural) and Maltodextrin  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

1,15 € s DPH
Sušené kozie mlieko 50g

Sušené kozie mlieko je získavané spôsobom sušenia rozprašovaním. Je vyrábané z čerstvého kozieho mlieka vyprodukovaného v šľachtených chovoch na biologicky zdravých pastvinách. Je čisto prírodné, neobsahuje žiadne prísady. Má vysoký obsah minerálov, vitamínov, kyselín a ďalších cenných látok. Pokožku čistí, zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a vyživuje. Má anti-aging vlastnosti, pôsobí tiež antibakteriálne a protizápalovo.  INCI: Goat milk...

1,60 € s DPH
Peeling z mandľových škrupín 10g

Prírodná exfoliačná prísada vyrobená z mandľových škrupín. INCI: PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELLSCAS: 8007-69-0 / 90320-37-9 Surovina na výrobu kozmetiky.Viac informácií v detaile produktu.

0,75 € s DPH
Peeling z olivových kôstok 10g

Prírodná exfoliačná prísada vyrobená z popraskaných kôstok olív.  INCI: OLEA EUROPAEA SEED POWDER CAS: 8001-25-0  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

0,75 € s DPH
Moringový list jemne mletý 20g

Jemne mleté usušené listy cudzokrajnej liečivej rastliny Moringa Oleifera. Svojím zložením je skutočným skvostom a prírodným elixírom pre vlasy aj pokožku. Je bohatá na omega 3-6-9 mastné kyseliny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a betakarotén. Je účinným prírodným antioxidantom, má anti-aging vlastnosti. Pôsobí protizápalovo, regeneruje poškodenú a problematickú pokožku, pomáha pri popáleninách a poraneniach kože. INCI: Moringa Oleifera...

2,15 € s DPH
Peeling z ibištekových kvetov 10g

Prírodná exfoliačná prísada vyrobená z ibištekových kvetov.  INCI: HIBISCUS SABDARIFFA CAS: 84775-96-2  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

0,75 € s DPH
Spirulina jemne mletá 20g

Jemne mletá riasa Spirulina alga. Patrí medzi najbohatšie zdroje prírodných živín, má komplexné zastúpenie všetkých dôležitých látok – obsahuje veľké množstvo minerálov, vitamínov, karoténov, aminokyselín, cenných enzýmov a ďalších biologicky aktívnych látok. Pôsobí ako účinný antioxidant, spomaľuje prejavy starnutia pokožky, podporuje tvorbu kolagénu, regeneruje, vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Účinne pokožku čistí, eliminuje prejavy akné,...

1,55 € s DPH
  • BIO | Organic
Kokosové mlieko sušené BIO 100g

Allnature, sušené kokosové mlieko je vegánskou alternatívou k sušenému živočíšnemu mlieku. Je získávané z extraktu z dužiny kokosových orechov v BIO kvalite. Je plné živín a vitamínov. Udržuje pokožku a vlasy dôkladne hydratované.  Zloženie: extrakt z dužiny kokosových orechov 97%, maltodextrín 2,5%, arabská guma 0,5%  Surovina na výrobu kozmetiky. Viac informácií v detaile produktu. 

3,90 € s DPH
Zobraziť 1 - 10 z 10 produktov